Refleksologia stóp

CENA 90 zł / 60 min.
(Do każdego masażu peeling całego ciała w cenie 50 zł / 20 min.)

Refleksologia stóp jest zabiegiem wykonywanym manualnie poprzez chodzenie kciukiem i palcami po refleksach znajdujących się w stopach, które mają bezpośrednie połącznie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Stopy są mapą, miniaturą ludzkiego ciała, które dąży do zdrowia i równowagi biologicznej, homeostazy na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Najczęstsze pytania

Nasz salon posiada pełne, profesjonalne wyposażenie. Dzięki temu nie potrzebujesz absolutnie niczego.

  • obniżeniu stresu i napięcia nerwowego,
  • naturalnym przywróceniu balansu biologicznego,
  • usprawnieniu pracy krwiobiegu,
  • odblokowaniu impulsów nerwowych.

Zabieg trwa 60 minut.

Dla uzyskania najlepszych wyników rekomenduje się 2 zabiegi tygodniowo przez okres 3-5 tygodni, następnie 1 zabieg tygodniowo przez ok. 6 tygodni. Częstotliwość zabiegów oraz ich ilość uzależnione są od stanu zdrowia pacjenta.

  • rany na stopach
  • stany zakrzepowe
  • grzybica

Stopy poprzez swój koloryt, deformacje i zmiany na nich informują, co w danym rejonie ciała domaga się przywrócenia zdrowia, zauważenia, troski.  Miejsca odpowiadające częściom ciała nie działającym sprawnie są bolesne, często obrzmiałe. Zabieg refleksologii nigdy nie jest przeprowadzany wyrywkowo, dla wybranych organów – za każdym razem pobudzany zostaje cały organizm. W ciągu kolejnych zabiegów bolesność tych miejsc maleje, znikają stwardnienia i narośla- ciało zaczyna sprawniej pracować, wyciszają się bóle i napięcia, zdecydowanie poprawia się samopoczucie.

Podczas zabiegu nie diagnozuje się jednostek chorobowych, nie przypisuje leków. Celem zabiegu jest zapobieganie chorobom, a nie ich leczenie.

Umów się z nami

Chcesz zarezerwować wizytę w salonie?

 

+48 512 740 890
kontakt@fabryka-relaksu.opole.pl

 

Nasza recepcja odpowie w ciągu kliku minut.