Opinie

  • “Znajoma poleciła mi ten salon. Wybrałam go ze względu na dużo lepszą lokalizację od obecnego. Dodatkowo cenię profesjonalną obsługę, na którą zawsze mogę liczyć.”

  • “Trenuję od dłuższego czasu, dlatego zdecydowałem się na masaż lodowy oraz sportowy. Jestem w 100% zadowolony i polecam każdemu.”

  • “Wybrałam ten salon z polecenia koleżanki. Bardzo podoba mi się profesjonalne podejście do klienta oraz przystępne ceny.”

salon masazu opole

Chcesz umówić wizytę?

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego masażu. Nasza profesjonalna kadra pozwoli zrelaksować Twój umysł i ciało.Zadzwoń

Karta podarunkowa

Zaskocz bliską osobę nietuzinkowym prezentem. Wybierz relaksacyjny zabieg z szerokiego wachlarza usług jakie oferujemy, a my specjalnie dla Ciebie przygotujemy najpiękniejszy prezent który możesz wręczyć – masaż w niepowtarzalnie klimatycznym salonie.

Co zrobić?

Zadzwoń do nas lub napisz, masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz wybrać jeden zabieg, kilka lub cały pakiet SPA w postaci masażu, sauny i jacuzzi. Jeżeli chcesz zostawić więcej swobody obdarowywanej osobie, możesz wybrać voucher kwotowy ( kwota dowolna ).

Przygotujemy dla Ciebie elegancką kartę podarunkową, którą możesz odebrać u nas w salonie, możemy nadać ją pocztą lub wysłać e – mailem ( nie ma potrzeby drukowania, wystarczy pokazać na smartfonie ). Voucher jest ważny przez 3 miesiące i osoba obdarowana decyduje o czasie w którym chce go zrealizować.

Nic tak nie uszczęśliwia jak chwila tylko dla siebie. Wybierz trafiony prezent.

Umów się z nami

Chcesz zamówić kartę podarunkową?

 

+48 512 740 890
kontakt@fabryka-relaksu.opole.pl

 

Nasza recepcja odpowie w ciągu kliku minut.